Czym jest drukowanie 3d

W teorii drukowanie 3d jest nazwą, którą stosuje się w zakresie wszystkich technologii Rapid Prototyping . Bez względu na wybraną wcześniej technologię, można stworzyć model poprzez nakładanie jednej warstwy materiału na drugą. W ten sposób powstaje gotowy wydruk 3d o pełnych kształtach.

Czytaj dalej 03.11.2015. 13:20

Sprzątanie biur

Obecnie, szanująca się firma, która ma wysokie aspiracje powinna iść z duchem czasu i zlecać sprzątanie biur firmie zewnętrznej. Nie powinniśmy takich spraw powierzać swoim pracownikom, ponieważ po pierwsze, mają oni mnóstwo innych zadań, a po drugie, konieczność wykonywania takich obowiązków może spowodować obniżenie motywacji podczas wykonywania zadań ściśle związanych ze stanowiskiem.

Kup plakaty!

Plakaty reklamowe mają za zadanie nie tylko informować, ale również zachęcać do zakupu konkretnego produktu, do zmiany stylu życia, bądź do innych rzeczy. Nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele rzeczy często nieświadomie robimy zgodnie z przekazem, jaki ukradkiem przemknie nam przed nosem podczas spaceru z dzieckiem, postoju w korku, w drodze do sklepu, bądź do dentysty, niemal na każdym kroku.

Czytaj dalej 29.01.2011. 14:10